Detal melding

Gevonden op de openabre weg Hond (andere) Dood Expiré

 30/10/2022       16:19

  • Partager le signalement :
# 766
Datum 30/10/2022 - 16:19
Verlopen op Expiré
Type Gevonden op de openabre weg
Soort Hond (andere)
Toestand waarin het dier zich bevindt Dood
Wat heeft u met het dier gedaan? Test
Reactie
Auteur André D.

Connectez-vous à votre compte utilisateur pour avoir accès aux informations de localisation.

Locatie

Verloren/gevonden dieren

Recente meldingen

Doe een gift

Help je mee het welzijn van dieren te garanderen?

Ik help!